Зовнішня реклама в Кременчуці
Печать рекламных макетов

Друк рекламних макетів

Друк рекламних макетів у компанії Банга Медіа

Звернувшись до компанії Банга Медіа, клієнт отримуємо максимум рекламних послуг та можливостей для просування свого товару, новинки. Незалежно від складності робіт та тематики компанії, високопрофесійні співробітники Банга Медіа Кременчук виконають створення макет-проекту та розміщення зовнішньої реклами на щитах, білбордах. Компанія Банга Медіа спеціалізується на розміщенні та формуванні найрізноманітніших рекламних конструкцій:

 • Банерний тип зовнішньої реклами (розтяжки, дорожні покажчики);
 • Широкоформатний вид друку (вініл, тканина);
 • Виготовлення об’ємних букв, слоганів;
 • створення великих або невеликих рекламних вивісок;
 • Самоклеючий та плівковий вигляд зовнішньої реклами.

Для цього вибирається високоякісний і надійний тій плівок. Компанія Банга Медіа пропонує високоякісний банерний тип зовнішньої реклами, виготовлений на тканині або вінілової плівці.

Розробка та розміщення реклами від Банга Медіа

Талановиті та креативні співробітники компанії «Bord» готові виконати невеликий рекламний макет або провести з нуля великий проект із розміщення зовнішньої реклами. Грамотно підібраний широкоформатний тип та адресна програма носіїв зовнішньої реклами, фахівцями центру, робить просування компанії ефективнішим. Кожен обраний для розміщення банер має презентабельний вигляд. 

У «Bord» пропонують не просто ефектну, а й ефективну рекламу. Для цього використовують широкоформатний друк та розміщення на білбордах, щитах, фасадах будівель.

Створення реклами та рекламних текстів у Банга Медіа

Перед тим, як займатися розміщенням та монтажем рекламоносіїв, пропонується розробка професійними копірайтерами помітний текст, який закликає купити новий товар, користуватися послугою тощо.

Повноцінна розробка написання текстів включає такі послуги:

 • Написання об’ємних рекламних статей;
 • Складний художній макет;
 • створення окремих графічних елементів макета;
 • Підбір фотозображень із винятковими правами використання.

Перевага вибору компанії Банга Медіа – це глибина роботи, професійні співробітники повністю занурюються у вивчення компанії та продукції. Саме такий рекламний підхід дозволяє надати клієнтам виняткову якість та ефективність послуг.

Для клієнтів компанія Банга Медіа пропонує розробку унікального стилю та логотипу, для цього в арсеналі є:

 1. Зразки та шаблони макетів, рекламних слоганів та текстів.
 2. Елементи фірмового стилю (шрифти тощо)
 3. Графічні зображення (ілюстрації, іконки, малюнки).

Завдяки широкому охопленню територій розміщення рекламних щитів, компанія Банга Медіа пропонує таргетування, тобто. рекламний макет, спрямований на мешканців певного району чи області.