Зовнішня реклама в Кременчуці

Сітілайти

Сітілайти – це спеціальні рекламні конструкції, які використовуються для розміщення зовнішньої реклами. Вони являються дуже популярним та ефективним інструментом реклами. Завдяки невеликим розмірам рекламного поля, яке складає 1,2 х 1,8 м, ви можете роздруковувати та робити ротацію своєї реклами. В основному сітілайти розміщуються на тротуарах, біля зупинок, пішохідних переходів, уздовж доріг, одним словом, в тих місцях, де є великий потік людей.

Сітіскроллер – це різновид сітілайту, особливістю якого є наявність внутрішнього підсвічування та механізму, який послідовно через рівні проміжки часу змінює рекламні зображення. Така динамічність та постійне підсвічування додатково привертають увагу і викликають зацікавленість.

Також завдяки своїй компактності, такі рекламні конструкції з легкістю вписуються в будь-яке місце і розміщуються в самих центральних і людних місцях (парки, зупинки, пішохідні переходи) і, відповідно, охоплюють велику кількість ваших потенційних клієнтів. Крім того сітілайти, які знаходяться уздовж доріг добре проглядаються водіями та пасажирами громадського транспорту з дороги. Ну і звичайно, кожен бажаючий може підійти поближче до рекламної конструкції і уважно роздивитися інформацію на ній.